Google Mobile

Pokud vlastníte chytrý telefon (smartphone) nebo tablet, Google Vám nabízí kompletní portfolio svých služeb upravených pro běh na mobilních zařízeních. A pokud máte či si budete pořizovat smartphone s Android OS, můžete si ho propojit přímo s Vašim @gnj.cz účtem. 

K nejpodstatnějším aplikacím v mobilu patří e-mailový klient. Školní e-mail podporuje obousměrnou synchronizaci pro všechny mobilní operační systémy a také push notifikaci (pokud Vám přijde nový mail, okamžitě se Vám objeví ve Vašem mobilu). Pokud se o svůj telefon bojíte a chtěli byste v případě jeho ztráty telefon vystopovat, případně na dálku smazat nebo uzamknout, nabízíme Vám dálkovou správu Vašeho mobilu. Z Android Marketu máme možnost si stáhnout aplikaci Google Apps Device Policy, která Vám telefon propojí se školní doménou. Od této chvíle budete moci svůj telefon dálkově administrovat pomocí webu https://www.google.com/apps/mydevices 
Ve webovém rozhraní můžete:

- resetovat PIN Vašeho telefonu
- dálkově zamknout telefon
- dálkově zapnout vyzvánění
- sledovat polohu svého telefonu

V případě Vaší žádosti může administrátor domény Vaše data na telefonu zašifrovat, případně dálkově vymazat.
Pokud využíváte školní online Google Dokumenty, můžete ke všem svým souborům přistupovat prostřednictvím svého smartphonu pomocí aplikace Google Docs.

 ¨
Tato aplikace Vám umožní:

- online prohlížet Vaše soubory
- offline prohlížet Vaše soubory
- online upravovat Vaše dokumenty
- sdílet soubory a dokumenty 

Comments